OBČANSKÉ STAVBY

Jsme JAAMA ateliér, architektonické studio s působností v Praze, Příbrami a Lysé nad Labem, specializující se na aktivní návrh občanských staveb a dalších inovativních projektů.

V kategorii Občanské stavby spojujeme moderní architektonické koncepty s potřebami společnosti, zaměřujeme se na aktivní návrh a výstavbu veřejných budov a infrastruktury, kterou plně utvářejí aktuální požadavky a normy pro občanské stavby.

Sídlíme v srdci měst Praha, Příbram a Lysá nad Labem. Naše projekty zahrnují širokou škálu veřejných zařízení od škol a nemocnic po kulturní a sportovní centra. Náš tým spojuje moderní design s funkcionalitou a bezpečností, aktivně vytvářející občanské stavby, které jsou vizuálně atraktivní a plně slouží potřebám komunity.

Projekty se zaměřují na efektivní využití prostoru a propojení s okolím. Při návrhu občanských staveb klade důraz na dostupnost, udržitelnost a bezbariérovost, aktivně splňující očekávání a potřeby uživatelů.

Jsme hrdí na schopnost aktivní spolupráce s klienty od prvních nápadů až po realizaci projektu. Spolupráce a otevřená komunikace jsou pro nás klíčové. Věříme, že každá občanská stavba může být příběhem propojení moderní architektury s potřebami společnosti.

Přijměte výzvu k aktivnímu vytváření společných prostorů ve vašem podání – spojení excelentní architektury s veřejnými potřebami. Vaše budoucí občanská stavba začíná zde, ve světě, kde architektura aktivně slouží společnosti. Vítejte ve světě občanských staveb od JAAMA ateliéru.

Pro bližší informace či zájem o spolupráci nás kontaktujte. Rádi s vámi projdeme detaily a poskytneme další informace.